elegancki salon, salon z pianinem, nowoczesne wnętrza, kanapa w salonie, designerska lampa, drewno w salonie, wood, living room, minimalistyczne wnętrza, szara kanapa, salon i jadalnia, schody w domu, balustrada, gramofon, sprzęt audio, aechitekt wnętrz, projektowanie wnetrz, dobry architekt warszawa, spot, zakopane,aranżacja wnętrz

Dom na Żoliborzu

Dom na Żoliborzu przeznaczony jest dla pięcioosobowej rodziny. Wnętrze utrzymane jest w nowoczesnej stylistyce.  Minimalistyczna aranżacja i stonowane kolory to doskonałe tło  do awangardowych detali polskiego designu. Wiele elementów aranżacji tego wnętrza została wykonana na indywidualne zamówienie przez rodzimych projektantów i rzemieślników.

W jasnym przestronnym salonie uwagę przykuwa pianino,  gramofon z lampowym wzmacniaczem oraz niebanalna lampa zdobiąca sufit. Została ona  zaprojektowana specjalnie do tego wnętrza, a jej surowa drewniana konstrukcja dodaje zadziorności uporządkowanej przestrzeni.  Ciekawym akcentem jest mapa Żoliborza, która osadza dom w przestrzeni.

W domu znajduje się komfortowa część rekreacyjna, z salą kinową, bilardem i sauną. Stanowią one spójną całość z resztą pomieszczeń.