Kronospan salon Jacek Tryc architekt wnętrz relacja z otwarcia salonu

KRONOSPAN showroom Warszawa

Kronospan

Kronospan to światowy lider w produkcji wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych oraz komponentów dedykowanych branży wnętrzarskiej, meblarskiej i budowlanej. W Polsce ma 8 zakładów produkcyjnych. Strategia firmy wpisuje się w ekologiczne trendy, gdyż  produkcja odbywa się w trosce o  efektywnie zużycie surowców i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

kronospan recepcja showroom twarda warszawa

Showroom Kronospan w Warszawie

12 kwietnia odbyło się otwarcie Kronospan Design Center Warsaw, na którym mieliśmy przyjemność być. Showroom znajduje się w budynku Cosmopolitan na ul. Twardej. Lokalizacja salonu jest niezwykle klimatyczna, a widok z okna urzekający. Wnętrze Kronospan Design Center Warsaw wypełnione jest nowymi produktami marki, inspirującymi rozwiązaniami dla projektantów, architektów,  stolarzy oraz indywidualnych klientów. Aranżacja salonu jest elegancka i nowatorska. Autorem projektu jest Łukasz Michalski z pracowni JMW ARCHITEKCI . 

Kronospan salon wystawowy ul. Twarda Warszawa relacja o twarcia Jacek Tryc architekt blog

Uroczyste otwarcie

Na inaugurację salonu zostali zaproszeni dziennikarze, blogerzy, przedstawiciele mediów, architekci i  projektanci.  Uroczystość otwarcia trwała niemal cały dzień. W jej trakcie można było się zapoznać z ofertą, ideą i celami Kronospanu. Po części oficjalnej był czas na rozrywkę, poczęstunek i miłe rozmowy w kuluarach.

projektowanie wnętrz warszawa architekt wnętrz warszawa aranżacja wnętrz Warszawa

Salon

Na przestrzeni 300 m/kw możemy zobaczyć wystawę będącą połączeniem dobrego designu, różnorodnych barw i faktur. Produkty Kronospanu zaprezentowane są  przystępnie i estetycznie. Taka wystawa jest ciekawą propozycją zarówno dla klienta indywidualnego jak i osób związanych z branżą wnętrzarska zawodowo.

piękne wnętrza nowy showroom wnętrza Cosmoplitan Kronospan

Miejsce dla ludzi

Gospodarze zapewniają, że uroczysta inauguracja to pierwsza, ale nie ostatnia impreza w showroomie. Kronospan Design Center Warsaw ma być nie tylko salonem wystawowym marki, ale również miejscem spotkań, eventów, konferencji i seminariów. Ta wyjątkowa przestrzń ma przede wszystkim  stanowić  inspiracją i zachętą do tworzenia pięknych i unikalnych wnętrz.

Dziękujemy  Kronospan za zaproszenie,  Home Seet Home za sympatycznie spędzony wieczór i doskonałą organizację eventu oraz udostępnienie materiałów prasowych.

A każdego Was zapraszam do odwiedzenia salonu na Twardej. Sam budynek Cosmopolitan wart jest zwiedzenia. Pisaliśmy o nim więcej tutaj. Kronospan Design Center Warsaw jest nie tylko zlokalizowany w malowniczej okolicy, ale urządzony jest tak, że zainspiruje każdego do ciekawych aranżacji i nowatorskich rozwiązań. Kto był, kto się wybierze, niech koniecznie podzieli się z nami swoimi wrażeniami. Zapraszamy do komentowania i  relacji. Jesteśmy ciekawi jakie wrażenie robi na Was  nowe miejsce na designerskiej mapie Warszawy.