Architekt

Nazywam się Jacek Tryc,

ukończyłem studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, od 1999 roku prowadzę własną pracownię projektową. Pracę jak architekt wnętrz rozpocząłem będąc studentem. W 2021 roku zostałem laureatem konkursu European Property Awards. Projektuję wnętrza domów i apartamentów, stoiska targowe i sklepy, przestrzenie wellness i spa. Współpracowałem z międzynarodowymi koncernami: Du Pont, Geberit, Giant, Sanitec.

Architekt wnętrz – doświadczenie  

Przez te wszystkie lata zdobyłem duże doświadczenie jako architekt wnętrz. Nieustannie dbam o rozwój. Uważnie śledzę trendy, ale projektuję ponadczasowo i innowacyjnie. Różnorodność moich realizacji jest wynikiem spersonalizowanych projektów. Z każdym klientem nawiązuje relację, która pozwala stworzyć dla niego wnętrze będące realizacją jego potrzeb, pragnień i marzeń. 

Co  wyróżnia moją pracownię?

Prowadzona przeze mnie pracownia pracuje rzetelnie, terminowo i uczciwie. Potwierdzeniem tego, jest moje PORTFOLIO, w którym zamieszone są wyłącznie zdjęcia ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW. Zadowoleni ze współpracy klienci chętnie zapraszają mnie na sesję fotograficzną do  swoich domów. Fakt, że udało nam się przebrnąć przez wszystkie etapy projektu i realizacji w zgodzie, jest najlepszą rekomendacją świadczonych przez nas usług. Z pewnością i Ty będziesz zadowolony z współpracy z nami. 

Publikacje

Współpracuję z wieloma branżowymi pismami, gdzie publikowane są zdjęcia moich projektów a także publikowana jest zdobyta przeze mnie wiedza. W Elle Decoration mam stałą rubrykę, gdzie dzielę się swoją fachową wiedzą.

Jakość świadczonych usług

Jestem założycielem Stowarzyszenia Architektów Wnętrz i związku z tym, w swojej pracy realizuję założenia  i standardy SAW dotyczące profesjonalizmu zawodowego. Jako juror konkursów branżowych  wpływam  na ustawiczne podnoszenie poziomu świadczonych usług wnętrzarskich na polskim rynku. Dzięki temu też jestem na bieżąco z nowościami i kierunkami rozwoju w polskim i światowym wzornictwie. 

Zainteresowania i pasje

Obszar moich działań zawodowych to projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i wzornictwo przemysłowe. Interesuję się także zastosowaniem nowych technologii w aranżacji wnętrz, szczególnie wirtualną rzeczywistością oraz drukiem 3d. Lubię również polski design. Uwielbiam kształtować papier – to moja pasja. Odkąd pamiętam, zajmowałem się origami, modelarstwem kartonowym, potem konstruowaniem makiet oraz latających modeli. Wyżej wymienione zajęcia sprawiają, że nieustannie się rozwijam i kształtuję nowe umiejętności a także poszerzam myślenie kreatywne. 

Jesteśmy dla Ciebie 

Jeżeli szukasz doświadczonego, uczciwego i kreatywnego architekta wnętrz to dobrze trafiłeś. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Z pewnością uda nam się wspólnie stworzyć takie wnętrza, o jakich marzysz!