Architekt

Nazywam się Jacek Tryc,

ukończyłem studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, od 1999 roku prowadzę własną pracownię projektową. Pracę jak architekt wnętrz rozpocząłem będąc studentem. Jako laureat konkursu NA NAJLEPSZY PROJEKT ŁAZIENKI otrzymałem propozycję współpracy z wiodącym ówcześnie producentem wyposażenia łazienek  firmą KOŁO. Od tamtego czasu zaprojektowałem ponad sto wnętrz domów i apartamentów, kilkadziesiąt stoisk targowych i sklepów, kilkanaście przestrzeni wellness i spa. Współpracowałem z międzynarodowymi koncernami: Du Pont, Geberit, Giant, Sanitec.

Architekt wnętrz – doświadczenie  

Przez te wszystkie lata zdobyłem duże doświadczenie jako architekt wnętrz. Nieustannie dbam o rozwój. Uważnie śledzę trendy, ale projektuję ponadczasowo i innowacyjnie. Różnorodność moich realizacji jest wynikiem spersonalizowanych projektów. Z każdym klientem nawiązuje relację, która pozwala stworzyć dla niego wnętrze będące realizacją jego potrzeb, pragnień i marzeń. 

Co  wyróżnia moją pracownię?

Prowadzona przeze mnie pracownia pracuje rzetelnie, terminowo i uczciwie. Potwierdzeniem tego, jest moje PORTFOLIO, w którym zamieszone są wyłącznie zdjęcia ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW. Zadowoleni ze współpracy klienci chętnie zapraszają mnie na sesję fotograficzną do  swoich domów. Fakt, że udało nam się przebrnąć przez wszystkie etapy projektu i realizacji w zgodzie, jest najlepszą rekomendacją świadczonych przez nas usług. Z pewnością i Ty będziesz zadowolony z współpracy z nami. 

Publikacje

Współpracuję z wieloma branżowymi pismami, gdzie publikowane są zdjęcia moich projektów a także publikowana jest zdobyta przeze mnie wiedza. W Elle Decoration mam stałą rubrykę, gdzie dzielę się swoją fachową wiedzą.

Jakość świadczonych usług

Jestem założycielem Stowarzyszenia Architektów Wnętrz i związku z tym, w swojej pracy realizuję założenia  i standardy SAW dotyczące profesjonalizmu zawodowego. Jako juror konkursów branżowych  wpływam  na ustawiczne podnoszenie poziomu świadczonych usług wnętrzarskich na polskim rynku. Dzięki temu też jestem na bieżąco z nowościami i kierunkami rozwoju w polskim i światowym wzornictwie. 

Zainteresowania i pasje

Obszar moich działań zawodowych to projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i wzornictwo przemysłowe. Interesuję się także zastosowaniem nowych technologii w aranżacji wnętrz, szczególnie wirtualną rzeczywistością oraz drukiem 3d. Lubię również polski design. Uwielbiam kształtować papier – to moja pasja. Odkąd pamiętam, zajmowałem się origami, modelarstwem kartonowym, potem konstruowaniem makiet oraz latających modeli. Wyżej wymienione zajęcia sprawiają, że nieustannie się rozwijam i kształtuję nowe umiejętności a także poszerzam myślenie kreatywne. 

Jesteśmy dla Ciebie 

Jeżeli szukasz doświadczonego, uczciwego i kreatywnego architekta wnętrz to dobrze trafiłeś. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Z pewnością uda nam się wspólnie stworzyć takie wnętrza, o jakich marzysz!