Wieszaki do ładnych wnętrz

Wieszak – rzecz codziennego użytku, pomagająca w utrzymaniu porządku. W różnym wydaniu może znaleźć zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu. W przedpokoju służy do powieszenia kurtki, kapelusza, kluczy. W łazience potrzebujemy wieszaka na ręczniki, szlafroki, w kuchni na ściereczkę, w garderobie na ubrania, w schowku na rower. Wieszak ma nie tylko ważną funkcję użytkową, może być też tym, co nadaje wnętrzu charakter, zdobi go. Oto kilka, wybranych z szerokiej oferty, wieszaków, propozycja atrakcyjnych elementów aranżacji wnętrz.

http-::www.wharfside.co.uk
źródło:http://www.tribu.com
Dyskretny, funkcjonalny i piękny wieszak Sure-to-be – projektu Team7. Składane haki są łatwe w montażu. Można je łączyć z lustrem, ławkę, szafą, panelami ściennymi. Wszystkie elementy są pomyślane tak, aby były praktyczne w użyciu i przyjazne środowisku.

http://www.grunert.art.pl
źródło:http://www.grunert.art.pl
Ten niezwykły wieszak z hakami można kupić na metry. Wykonany jest ze stali kwasoodpornej i ręcznie wykonany. Każdy ma jedyny i niepowtarzalny splot. Jest prosty w montażu. Projekt Pawła Gruntera :http://www.grunert.art.pl

kolorowe wieszaki
źródło: http://www.showroomstore.pl
Wieszaki zaprojektowane przez Alessandro Dubiniego. Wykonane ze stali. Dostępne w różnych kolorach. Można w nich znaleźć charakterystyczne dla tego projektanta połączenie nowoczesnej technologii z romantyczną formą.

zieta wieszak
źródło:https://shop.zieta.pl
DRAB wieszak drabina – wykonany w technologii FiDu. Zaprojektowany z myślą o szerokim zastosowaniu. Nadaje sie do łazienki, sypialni, przedpokoju.

ZIETA39_3
źródło: https://shop.zieta.pl
PIN – wieszak o uniwersalnym zastosowaniu, dostępny w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki czemu można tworzyć z nich wzory na ścianie. Oprócz ich funkcji użytkowej mogą być też dekoracją ściany. Każdy pin jest nadmuchiwany, tak, że jego powierzchnia jest trochę nieregularna , dzięki czemu kółko nabiera życia.

kamm wieszak
źródło:https://shop.zieta.pl
KAMM – wieszak na ubrania dostępny w 3 rozmiarach. Spawany i precyzyjnie pompowany. Może być stosowany do wieszania odzieży, szali, toreb, biżuterii. Dostępny w różnych kolorach.

drewniany wieszak
źródło:http://www.tribu.com/
Ten prosty wieszak ma w sobie mnóstwo elegncji i wiele zastosowań. Może być używany zarówno w łazience, sypialni jaki na basenie czy tarasie. Dzięki swojej ascetycznej formie, gabarytom i przewiewnym kształcie doskonale sprawdzi się jako suszarka do ręczników plażowych czy kąpielowych.

grzejnik Chrust
źródło:http://witaminadprojekt.pl
Wieszak, który jest jednocześnie grzejnikiem.Został zaprojektowany przez Małgorzatę Knobloch i Igora Wiktorowicza. Został wyróżniony na Targach Designu w Łodzi ( 2014 rok) w konkursie zorganizowanym przez Terma Sp. z.o.o. i wkrótce doczeka się produkcji. Jest subtelny w formie a jednocześnie ma niezwykły charakter. Poza sezonem grzewczym doskonale sprawdzi sie w roli wieszaka i ciekawej dekoracji.

półka na rower
źródło:http://designforest.pl
Półkę – wieszak na rower zaprojektował Jurgen Benke. Projektant a jednocześnie fascynat rowerów, stworzył oryginalny i nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny mebel. Rower zawieszony na takiej półce może znajdować się w centralnym miejscu mieszkania, nadając swoistego charakteru i wyrażając zamiłowanie gospodarza do sportu i zdrowego stylu życia.

Cyclos solo
źródło: www.florismoo.nl
Wieszak Cyclos Solo – designerski gadżet, który jest nie tylko atrakcyjny, ale stanowi doskonałe rozwiązanie na bezpieczne przechowywanie roweru. Pasuje do większości ram rowerowych i jest kompatybilny z zapięciami rowerowymi, łatwy w montażu. Znakomicie sprawdzi się w zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Wykonany jest z polipropylenu , dzięki czemu nadaje się do recyklingu. Dostępny jest wielu kolorach.

Jak widać oferta wieszaków jest ogromna i różnorodna. Warto wybrać taki, który spełni nasze oczekiwania i gusta. Przedstawione powyżej to kropla w morzu wspaniałych ofert znajdujących się na rynku wnętrzarskim.