Salon Kartell Warszawa

Salon Kartell w Warszawie

Krzesła Louis Ghost, Masteres czy lampa Battery to ikony designu marki Kartell, które wszyscy znamy. Dla Kartella projketują światowej sławy projetanci, tacy jak: Philppe Starck, Antonio Citterio, Piero Lissoni, Patrycja Urquila czy Roberto Palombo.

Ten ostatni wraz z Federico Luti odwiedził stolicę Polski, przy okazji otwarcia nowego showroomu na Palcu Trzech Krzyży. Także Warszawa ma swój salon Kartell. Wydarzenie to było okazją do spotkania, rozmów o designie i nawiązania interesujących relacji. Sam sklep to inspirująca do ciekawych rozwiązań przestrzeń.

salon Kartell Waszawa

Duch innowacyjności

W swoim wystąpieniu Federico Luti – dyrektor sprzedaży w Kartellu zapewniał, że w centrum filozofii marki jest duch innowacyjności i podążanie za pomysłami kreatywnych projektantów z całego świata. Ekspozycja warszawskiego showromu potwierdza te słowa. W sklepie możemy znaleźć designerskie akcesoria, meble i elementy wyposażenia wnętrz, które nadadzą wyjątkowy charakter w każdym wnętrzu. Wszystko, co Kartell ma do zaoferowania klientom jest teraz dostępne w Warszawie.

otwarcie salonu Kartell Warszawa

Niezbędne doświadczenie

W przypadku wielu produktów detal, faktura mają duże znaczenie. Nie doświadczymy tego oglądając zdjęcia w sieci. Dlatego możliwość zakupów stacjonarnych odgrywa kluczową rolę w budowaniu świadomości klienta, co do jakości produktów.

architekt Designer interiors designer

Zrównoważony rozwój

Kartell dążył od dawna do tego, aby działać w zgodzie z założeniami rozwoju zrównoważonego. Koncepcja na przestrzeni lat ewoluowała wraz z firmą. Dziś realizuje się to przez tworzenie wysokiej jakości produktów, które przetrwają lata. Większość z nich powstaje z recyklingu.

Rodzinne tradycje

Godne uwagi jest to, że dzisiejszy Kartell, to już trzeci pokolenie, które tworzy dobry design oraz pracuje w duchu określonych wartości. Wskazuje to zarówno na dobrą jakość produktu, który znajduje ciągle nowych odbiorców, jak i skuteczne metody zarządzania. Najważniejsze stanowiska w firmie zajmują członkowie rodziny Luti. Jak widać w tym przydatku,  nie tylko na zdjęciu dobrze wychodzi się z rodziną. Powstające nowe przedstawicielstwa marki są dowodem na jej prężny rozwój.

Było miło

Na zakończenie dziękujemy za zaproszenie na otwarcie salonu Kartell w Warszawie. Było to dla nas inspirujące spotkanie, a rozmowy o designie ze światowej sławy projektantami rzucają światło na nowe interesujące kierunki w świecie designu. Cieszymy się, że możemy współpracować z markami, z którymi łączą nas wspólne wartości: dobry design, dbałość o wysoką jakość produktów, zrównoważony rozwój i wielopokoleniowe tradycje.

Kartell Warszawa Event
otwarcie salon Kartell