aranżacja wnętrz Jacek Tryc

Bateria łazienkowa

Pisząc o łazience lubię przytoczyć dane dotyczące tego, ile czasu w niej spędzamy. Grupa Geberit kilka lat temu przeprowadziła badania, z których wynika, że spędzamy w toalecie średnio 40 minut dziennie. W skali tygodnia, miesiąca, życia to całkiem dużo. Biorąc pod uwagę różne funkcje, które łazienka spełnia warto zatroszczyć się o to by była zarówno funkcjonalna jak i piękna. Podczas porannej toalety zależy nam na tym, żeby sprawnie się w niej wyszykować, natomiast w innym momencie staje się dla nas przestrzenią relaksacyjną, w której chcemy odpocząć po trudach dnia. Zależy nam na tym, by panujący w niej klimat pieścił zmysły i wprowadzał harmonię do naszego życia.

 

Jednym z istotnych elementów aranżacji łazienki jest armatura. Niektórzy nazywają ją łazienkową biżuterią. Bateria łazienkowa może przybierać aktualnie  różnorodne kształty i kolory. Wybór kranów, deszczownic, słuchawek prysznicowych jest tak duży, że możemy w pełni puścić wodzę wyobraźni.

 

Srebrna armatura

Zacznijmy od najbardziej popularnej, znanej od lat, srebrnej armatury. Jest ona neutralna w swoim wyrazie i ma ponadczasowe zastosowanie. Nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Jest subtelna, co bywa zaletą.

aranzacja wnetrz Jacek Tryc

 

Złoto i miedź

Armatura w kolorze złota czy miedzi cieszy się ostatnio rosnącym zainteresowaniem wśród miłośników designu. Tworzy ona w łazience unikatowy klimat. Jej wyjątkowy charakter sprawia, że staje się ważnym elementem aranżacji łazienki.  Z pewnością przykuwa uwagę.

aranzacja wnetrz Jacek Tryc

aranzacja wnetrz Jacek Tryc

Biała bateria

Baterie w białym kolorze nadają łazience elegancki wygląd. Dobrze wpisują się w nowoczesne i eleganckie aranżacje. Jest rozwiązaniem dla osób, które cenią nieszablonowe rozwiązania. Wprowadzają atmosferę ładu i czystości.

aranżacja wnętrz Jacek Tryc

 

W czarnym kolorze

Armatura w czerni sprawdzi się zarówno we wnętrzach loftowych jak i w przytulnych, nowoczesnych aranżacjach. Zawsze wchodzi w role mocnego akcentu. Dobrze skomponuje się z kolorowymi i neutralnymi aranżacjami. Sama w sobie ma wyrazisty charakter. Z pewnością może wprowadzić industrialny klimat do wnętrza.

aranżacja wnętrz Jacek Tryc

 

Przedstawione powyżej propozycje to zaledwie ułamek propozycji współczesnego rynku. Bateria łazienkowa może przybierać dziś najróżniejsze formy i kolory przy pełnym zachowaniu swoich funkcjonalnych właściwości.

Architekt wnętrz 

Jeżeli marzy Ci się wyjątkowa łazienka, która jest funkcjonalna i estetyczna, zgłoś się do nas. My wiemy, jak to zrobić. Od lat zajmujemy się projektowaniem wnętrz, w związku z czym w naszym portfolio znajdziesz wiele dobrze zaprojektowanych łazienek i salonów kąpielowych.  Zadowoleni klienci są najlepszą gwarancją wysokiej jakości naszych usług. Dlatego nasze relacje z nimi są długotrwałe.