Worek sako, pufa – niebanalne wyposażenie wnętrz

Pufy, poduchy, materace, worki sako – to niezwykłe meble wypoczynkowe, które są niewiarygodnie wygodne. Dopasowują się do kształtu ciała. Wchodzą z Tobą w symbiozę. Są bezszkieletowe i lekkie. Wykonane mogą być z różnych materiałów i w pełnej gamie kolorów.

Jajo Mild - www.miuki.pl Jajo Mild – www.miuki.pl

Worki sako są miekkie i bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do pokoju dziecięcego. Mogą pełnić funcje fotela, materaca do leżenia i poduszki. Pufy polskiej firmy „Miuki” mają wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Miuki Cubo. www.miuki.pl Miuki Cubo. www.miuki.pl

Miuki LULU www.miuka.pl Miuki LULU www.miuki.pl

Pufa Miuki Cubo i Lulu wykonane są z impregnowanej tkaniny przypominającej ortalion. Są łatwe w pielęgnacji, co umożliwia korzystanie z nich zarówno na zewnątrz jak i w domu. Ponadto mają zewnętrzny pokrowiec, który można prać w pralce.

Miuki OUTSIDE www.miuki.pl Miuki OUTSIDE www.miuki.pl

Miuki OUTSIDE www.miuki.pl Miuki OUTSIDE www.miuki.pl

Miuki OUTSIDE przeznaczone są do zastosowania w plenerze. Doskonale nadają się do ogrodu, na taras, plac zabaw czy kawiarni na świeżym powietrzu. Ewentualne ślady użytkowania nie ujmują walorów produktu, jedynie nadają mu osobliwego charakteru. Można je myć gąbką i spłukiwać wodą. Dzięki ” oczkom” można je spiąć – zabezpieczając w ten sposób przed kradzieżą.

Buggle - UP www.fatboypolska.pl Buggle – UP www.fatboypolska.pl

Buggle-Up to także siedzisko idealne do ogrodu i na taras. Zarówno materiał ( poliester) jak i nici (PCV) są odporne na warunki atmosferyczne. Boczne, regulowane pasy umożliwiają formowanie siedziska na rożne sposoby- może być kanapą, fotelem, materacem . Szeroka oferta kolorystyczna pozwoli nam wybrać worek dostosowany do naszych potrzeb, zgodny z aranżacją wnętrza lub stylem jaki chcemy nadać danemu miejscu.

www.fatboypolska.pl www.fatboypolska.pl

Fatboy ma też w swojej ofercie pufy we wzorki. Ich deseń sprawia, że są subtelne i nadają się doskonale do wnętrz w klasycznym stylu.

Orginal www.fatboypolska.pl Orginal www.fatboypolska.pl

Dla tych, którzy nie gustują w kolorowych pufach, ale pociąga ich funkcjonalość i wygoda tego produktu, firma DHURRE stworzyła wełniane pufy, które łaczą w sobie tardycyjne metody dziewiarstwa stosowanego w Indiach z naturalną kolorystyką i nowatorskim wzornictwem.

kolekcja Sail - Hector Serrano. www.homebook.pl kolekcja Sail – Hector Serrano. www.homebook.pl

A tu propozycja polskiego projektanta na bardziej ekologiczną formę worka sako.

projekt#14 https://projektobiekt.wordpress.comhttps://projektobiekt.wordpress.com

Worki sako to doskonały element wyposażenia wnętrz.