Aranżacja nie tylko na święta

Cotton Ball Lights

Bawełniane, świecące kule polskiej marki Cotton Ball Lights to doskonała aranżacja wnętrza nie tylko na święta. Nam podobają się bardzo. Są na rynku od kilku lat i cieszą się niesłabnącą popularnością. Doskonale sprawdzą się jako oryginalna ozdoba choinkowa. Są pięknymi bombkami i lampkami jednocześnie. Mogą być jednolite i wielobarwne.

Foto źródło: https://www.pinterest.com/ Foto źródło:
https://www.pinterest.com/

Foto źródło: http://www.odome.com.ua/ Foto źródło: http://www.odome.com.ua/

Foto źródło: http://roomor.blogspot.com Foto źródło: http://roomor.blogspot.com

Foto źródło: https://www.pinterest.com Foto źródło: https://www.pinterest.com

Mogą też służyć jako ciekawy element dekoracyjny przez cały rok, zarówno w domu jak  i  na tarasie czy w ogrodzie. Gdziekolwiek się  pojawią tworzą niepowtarzalny klimat, zapalne dają nastrojowe światło, wyłączone są po prostu designerskim gadżetem.

Foto źródło: http://www.drlifestyle.pl Foto źródło: http://www.drlifestyle.pl

Foto źródło :https://www.pinterest.com Foto źródło :https://www.pinterest.com

Foto źródło: https://www.pinterest.com Foto źródło: https://www.pinterest.com

Foto źródło: http://www.homestructures.se Foto źródło: http://www.homestructures.se

Zakupy  
Bawełniane kule można kupić w sklepie firmowym w Warszawie na ulicy Chmielnej 27/31, przez internet: sklep@cottonballlights.pl oraz w dobrych sklepach z wyposażeniem wnętrz. Zamawiać można gotowe zestawy, różnej długości lub skomponować swój własny sznur kolorowych  kul.

 

Ekologia, etyka i bezpieczeństwo

Oryginale kule marki Cotton Ball Lights powstają w Tajlandii. Fabryka, która zatrudnia 75 osób objęta jest programem SPRAWIEDLIWEGO HANDLU (FAIR TRADE), który gwarantuje godziwe zarobki pracownikom, niewykorzystywanie dzieci do pracy i odpowiedzialność ekologiczną. Kule wykonane są trwale, estetycznie i bezpiecznie.

Cotton Ball Lights to produkt, z której możemy być dumni. Marka osiągnęła duży sukces na rynku europejskim i sukcesywnie się rozwija. Kolejny przykład dobrego polskiego designu.

A Wy macie już kolorowe, świecące kule? Jeżeli tak, to jak je wykorzystaliście? Jeżeli nie, to czy macie jakieś pomysły, jak upiększyć nimi swoją przestrzeń?

 

 

W tekście wykorzystano informacje zawarte na stronie:

http://www.cottonballlights.pl