Cotton Ball Lights

Bawełniane, świecące kule polskiej marki Cotton Ball Lights to doskonała aranżacja wnętrza nie tylko na święta. Nam podobają się bardzo. Są na rynku od kilku lat i cieszą się niesłabnącą popularnością. Doskonale sprawdzą się jako oryginalna ozdoba choinkowa. Są pięknymi bombkami i lampkami jednocześnie. Mogą być jednolite i wielobarwne.

Foto źródło: https://www.pinterest.com/ Foto źródło:
https://www.pinterest.com/

Foto źródło: http://www.odome.com.ua/ Foto źródło: http://www.odome.com.ua/

Foto źródło: http://roomor.blogspot.com Foto źródło: http://roomor.blogspot.com

Foto źródło: https://www.pinterest.com Foto źródło: https://www.pinterest.com

Mogą też służyć jako ciekawy element dekoracyjny przez cały rok, zarówno w domu jak  i  na tarasie czy w ogrodzie. Gdziekolwiek się  pojawią tworzą niepowtarzalny klimat, zapalne dają nastrojowe światło, wyłączone są po prostu designerskim gadżetem.

Foto źródło: http://www.drlifestyle.pl Foto źródło: http://www.drlifestyle.pl

Foto źródło :https://www.pinterest.com Foto źródło :https://www.pinterest.com

Foto źródło: https://www.pinterest.com Foto źródło: https://www.pinterest.com

Foto źródło: http://www.homestructures.se Foto źródło: http://www.homestructures.se

Zakupy  
Bawełniane kule można kupić w sklepie firmowym w Warszawie na ulicy Chmielnej 27/31, przez internet: sklep@cottonballlights.pl oraz w dobrych sklepach z wyposażeniem wnętrz. Zamawiać można gotowe zestawy, różnej długości lub skomponować swój własny sznur kolorowych  kul.

 

Ekologia, etyka i bezpieczeństwo

Oryginale kule marki Cotton Ball Lights powstają w Tajlandii. Fabryka, która zatrudnia 75 osób objęta jest programem SPRAWIEDLIWEGO HANDLU (FAIR TRADE), który gwarantuje godziwe zarobki pracownikom, niewykorzystywanie dzieci do pracy i odpowiedzialność ekologiczną. Kule wykonane są trwale, estetycznie i bezpiecznie.

Cotton Ball Lights to produkt, z której możemy być dumni. Marka osiągnęła duży sukces na rynku europejskim i sukcesywnie się rozwija. Kolejny przykład dobrego polskiego designu.

A Wy macie już kolorowe, świecące kule? Jeżeli tak, to jak je wykorzystaliście? Jeżeli nie, to czy macie jakieś pomysły, jak upiększyć nimi swoją przestrzeń?

 

 

W tekście wykorzystano informacje zawarte na stronie:

http://www.cottonballlights.pl