Wypoczynek na sofie

Wypoczynek! To dziś luksus, prawo czy obowiązek? Bez wątpienia warto zabiegać o to, by znaleźć chwilę wytchnienia. Człowiek zrelaksowany, to człowiek szczęśliwy. Czasami planujemy podróże, czasami idziemy na basen czy na imprezę, a czasami mamy ochotę poleżeć w domu na wygodnej kanapie, we własnym łóżku, w kapciach i dresie. Ta ostatnia forma relaksu będzie znaczenie łatwiejsza, gdy w naszym domu zagoszczą meble do tego przeznaczone.

COMFORTY EXHIBITION SUPERSTUDIOPIU Foto:Materiały prasowe COMFORTY COMFORTY EXHIBITION SUPERSTUDIOPIU
Foto: Materiały prasowe COMFORTY

COMFORTY to jedna z wiodących marek mebli tapicerowanych w Polsce. Powstała w 2000 roku w Wielkopolsce. Regionie o długich tradycjach meblarskich. Wiele produktów COMFORTY należy do najbardziej rozpoznawalnych przykładów współczesnego polskiego wzornictwa. Prezentowane były na wystawach w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, podczas Łódź Design Festival, a także Museum Triennale w Mediolanie. Wybrane produkty nagradzane były w plebistycie MUST HAVE na festiwalu designu w Łodzi. Znajdują się także w kolekcji wzornictwa Muzeum Narodowego.

Sofa Badu Fot: Materiały prasowy COMFORTY Sofa Badu
Fot: Materiały prasowe COMFORTY

Sofa SWING – zainspirowana potrzebą maksymalnego wykorzystania przestrzeni wypoczynku i relaksu. Daje się łatwo przekształcić z narożnika w duże, komfortowe łóżko. Bez wzgledu na to w jakiej formie będziemy jej używać, pozostaje meblem, zachowującym nowoczesny i elegancki wygląd.

SOFA SWING. Apartament Zakopane. Proj. Jacek Tryc Foto: Marcin Tryc SOFA SWING.
Apartament Zakopane. Proj. Jacek Tryc
Foto: Marcin Tryc

Sofa CHOPIN to sowa niebanalna. Jest takim elementem wyposażenia wnętrz, który wzbudza podziw, nadaje pomieszczeniu klimatu. Mebel, który jest reprezentacyjny, przyciąga uwagę. Nazwa powstała przez skojarzenie formy sofy z fortepianem i pomnikiem Chopina w warszawskich Łazienkach. Składa się ona z dwóch samodzielnych elementów: fotela i szezlonga, które połączone silnymi magnesami tworzą unikatową całość.

Sofa Chopin Foto: Materiały prasowe COMFORTY Sofa Chopin
Foto: Materiały prasowe COMFORTY

Sofa NAPO to kompletny, przemyślany system wygodnego i atrakcyjnego siedziska. Zaprojektowany tak, aby dać włascicielowi swobodę tworzenia strefy wypoczynku.

SOFA NAPO Apartament Warszawa. Proj. Jacek Tryc. Foto: Marcin Tryc SOFA NAPO
Apartament Warszawa. Proj. Jacek Tryc.
Foto: Marcin Tryc

SOFA NAPO. Foto: Materiały prasowe COMFORTY SOFA NAPO.
Foto: Materiały prasowe COMFORTY

Sofa CLASSIC – jest dostojna, szlachetna, powściągliwa i lekka. Detale sofy są wyrafinowane a użyte materiały dokładnie przemyślane. Jest wygodna, dająca się dopasować do indywidualnych potrzeb. Nagroda MUST HAVE, którą jej przyznano jest w pełni zasłużona, gdyż sofa classic to mebel nowoczesny, ponadczasowy, jednocześnie subtelny i wygodny.

SOFA CLASSIC Foto: Materiały prasowe COMFORTY SOFA CLASSIC
Foto: Materiały prasowe COMFORTY

Sofa BOO to nowa propozycja Comforty. Wygodna i kompaktowa. Może występować z funkcją spania lub bez. Dostępna jest w wielu kolorach, dzięki czemu odnajdzie się w każdym wnętrzu. BOO to kolejny mebel doceniony na Łódź Design Festival 2015 roku.

SOFA BOO Foto: Materiały prasowe COMFORTY SOFA BOO
Foto: Materiały prasowe COMFORTY

Comforty to nie tylko producent sof, ale także innych mebli. Wszystkich zgodnie z nazwą komfortowych. Jest to kolejny przykład dobrego polskiego designu, z którego możemy być dumni.

COMFORTY EXHIBITION SUPERSTUDIOPIU Foto: Materiały prasowe COMFORTY COMFORTY EXHIBITION SUPERSTUDIOPIU
Foto: Materiały prasowe COMFORTY

Czy w ofercie tej znakomitej polskiej firmy znaleźliście już coś co odpowiada Waszym potrzebom i gustom? Którą wybieracie? A może fotel z podnóżkiem, na długie zimowe wieczory?

 

W tekście wykorzystano informacje zawarte na stronie: http://www.comforty.pl/ i http://lodzdesign.com/