Jak wybrać ekipę do wykańczania wnętrz?

Na dobry początek proponuję filmik; obejrzyj go koniecznie!

Kliknij: TUTAJ

Jak widać na filmie, wybór właściwej ekipy remontowej jest powszechnym problemem. Przykre niespodzianki mogą zdarzyć się wszędzie. No ale możemy dołożyć wszelkich starań, aby je  niwelować. Dzisiaj podpowiadamy jak wybrać dobrze.

schody

Kiedy już mamy projekt, wykonany przez architekta, który uważnie wsłuchał się w nasze pragnienia i zaprojektował naszą przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami, przechodzimy do kolejnego etapu – wybieramy „majstra”, który nam tę wizje zrealizuje. Najczęściej rozpuszczamy wici po rodzinie, znajomych, którzy w ostatnim czasie remontowali mieszkanie i zasięgamy u nich rady. Jeżeli są to ludzie wiarygodni, to jest duża szansa, że polecą nam godną ekipę i remont przebiegnie sprawnie.

20080220044

Kolejnym istotnym aspektem, który ma dla wszyskich duże znaczenie jest cena. Chcielibyśmy przestrzec przed wyborem ekipy najtańszej. Niejednokrotnie wyższa cena usług wiąże się z wyższym standardem.  Szukajmy więc optymalnej ceny za wykonaną pracę i dopytujmy, co ona uwzglednia. Może się okazać, że różnice nie są aż  tak duże, kiedy szczegółowo policzymy, co w ramach ceny zostanie wykonane.

Nasza firma – w ciągu 16 lat istnienia nawiązała współpracę z profesjonalnymi wykonawcami wielu branż: stolarzami, parkieciarzami, glazurnikami, elektrykami itd. Jesteśmy przekonani, że bezpieczną formą wyboru ekipy remontowej jest polecenie architekta, projektanta. Zazwyczaj firmy projektowe dysponują bazą sprawdzonych wykonawców. Daje to klientowi, nie tylko gwarancję solidnie wykonanej usługi, ale tez sprawnej komunikacji na lini projektant – majster.

u nas w domu

Aby uniknąć takiej sytuacji jak na filmiku, wykorzystaj doświadczenie profesjonalistów. Nawet jeżeli w trakcie prac pojawią się jakieś nieprzewidziane okoliczności -wiemy przecież, że nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi, zapewne taki współpracujący ze sobą wielokrotnie zespół wypracował szybki i skuteczny sposób rozwiązywania ich.

my

Z naszej strony możesz liczyć na wsparcie!