pokój dziecka, kreda, wnętrza, projekt, aranżacja Warszawa

DZIEŃ DZIECKA – projekt z rabatem 50%

Rabat 50%
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was ofertę promocyjną. Jeżeli skontaktujesz się z nami w dniach          1-3 czerwca 2016 i zamówisz u nas projekt domu lub mieszkania, zaprojektujemy pokój dla Twojej pociechy z 50% rabatem.

Foto: Jacek Kucharczyk Foto: Jacek Kucharczyk

W mojej pracowni powstają projekty, które uwzględniają potrzeby rodziców i dzieci. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by zaaranżowane przez nas wnętrza były bezpieczne dla Twojego dziecka, odporne na zniszczenie a jednocześnie pozwalały mu na swobodę i spontaniczność.

dziecko w plenerze boso Kaszuby płot

rodzeństwo łóżko pościel

biurko pokój dziecka projekt wnętrz

Co nas wyróżnia?

Projektujemy w wirtualnej rzeczywistości! Możesz wejść do aranżowanych przez nas wnętrz, zanim one powstaną! Korzystamy z technologi, która pozwala na obrazowanie projektu w formie sferycznych obrazów, dających wrażenie przebywania w środku. Taka wirtualna wycieczka pozwoli Tobie i Twojemu dziecku zweryfikować, na ile oglądany projekt jest zgodny z waszymi oczekiwaniami, a jednocześnie da Wam dużo frajdy.

okulary 3d wirtualny świat projekt 3d

VR oculus Jacek Tryc

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to działa, zapraszamy do naszej pracowni. Z przyjemnością zaprezentujemy sposób działania okularów VR, przedstawimy przykładowe projekty i realizacje, oraz przedstawimy ofertę na projekt wnętrza.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Promocja trwa do końca tygodnia. Zapraszamy.