To my

W dniach 14-16 października br. odbędzie się 4 MEETBLOGIN2016 – ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich w ramach jubileuszowej edycji Łódź Design Festival . Organizatorzy festiwalu wybrali 40 najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych blogerów z całej Polski. Wśród nich znalazłam się i ja. Bardzo mi miło z tego powodu.

lodzdesigfestival meetblogin2016 lodz festiwal zjazd blogerow

Wybrana grupa blogerów poznaje towarzystwo, z którym spędzi październikowy weekend, zaglądając wzajemnie na swoje blogi i profile w mediach społecznościowych. I w związku z powyższym uznałam za stosowne objawić się nieco światu. Romana Tryc – miło mi.

women kobieta bloger tryc

Prowadzę blog na stronie firmowej  mojego męża, architekta.  Jacek  jest sercem i mózgiem pracowni i   to on od 18 lat prowadzi pracownię architektoniczną, wyznacza kierunki jej rozwoju i dba o wizerunek marki. Od 10 lat oprócz projektowania wnętrz, zajmuje się też realizacją mebli.

Ja w tym czasie pełniłam honory Pani Domu i czule piastowałam trójkę naszych dzieci. Zwykłam była na siebie mówić: żona architekta, niektórzy wiedzą, co się za tym kryje 🙂

travel lanzarote family kids sea

Dzieci rosną, są bardziej samodzielne, natomiast internet zaczął wymagać czasochłonnej pielęgnacji. I tak oto zrodził się pomysł, abym zatroszczyła się o bloga, stronę internetową i media społecznościowe.  Ponad rok temu firma Jacek Tryc – wnętrza stała się projektem rodzinnym.

marriage wife work

Zaproszenie na MEETBLOGIN2016 to dla mnie wielka radość. Cieszę się na spotkanie z ciekawymi ludźmi i mam nadzieję na interesującą wymianę doświadczeń.

Być może i Ty wybierasz się na MEETBLOGIN2016 ? Jeżeli tu jesteś to zapewne interesujesz się tematyką wnętrz, designem lub architekturą. Miło mi będzie jeżeli zostawisz tu po sobie ślad.