Dom w Warszawie projekt wnętrz Jacek Tryc nowoczesne wnętrza pokój dzienny z kcuhnią jadalnia ładne krzesła dobry projektant piękne wnętrza piękna kuchnia meble na wymiar szukam architekta autorska pracownia projektowania wnętrz luksusowe wnętrza kreatywny architekt efektowne wnętrza polecony architekt

Dom pod lasem

Wnętrza domu

Dom zlokalizowany pod lasem, na skraju miasta. Urządzony nowocześnie, oparty na przejrzystym podziale funkcji pomieszczeń. Aranżacja wnętrz obejmowała przestronny salon z kuchnią i jadalnią, korytarz i łazienkę. Wszystkie pomieszczenia utrzymane są w spójnej, minimalistycznej stylistyce, przełamanej mocnymi akcentami dekoracyjnymi, które czynią wnętrza domu urokliwymi i nadają im niezwykły charakter. Wnętrza domu są przyjazne w użytkowaniu i funkcjonalne.

Detale

Wysoka jakość użytych materiałów i prosta forma stanowią doskonałe tło do wyraźnych detali. Faktura, kolor, rzeźba nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.  Minimalistyczna forma i stonowane szare kolory  przełamane naturalną dębiną i błękitem są doskonałym połączeniem  dwóch rzeczywistości: miejskiej aglomeracji i dzikiego lasu. Naturalna, olejowana podłoga, która pozwala stopami wyczuwać fakturę drewna, znajdujące się w niej słoje oraz bezkrwawe, lecz spektakularne trofeum – papierowa głowa łosia to przedsmak znajdującej się w pobliżu puszczy. Detale dobrane tak, aby stanowiły spójną całość, wprowadzają ład i harmonię. Aranżacja czyniąca dom funkcjonalnym, taki do którego chce się wracać.

Harmonia

Dzięki powściągliwej gamie kolorów i proporcjonalnym podziale przestrzeni wnętrze domu jest harmonijne. Nie ma w nim miejsc, który wprowadzały by niepokój. Efekt taki przyniosła owocna współpraca właścicieli i  architekta wnętrz. Gospodarze potrafili jasno wyrażać swoje potrzeby a projektant słuchał ich z uwagą. Projekt oparty na dialogu owocuje spójną i przyjazna aranżacją.

Stonowana kolorystyka

Dom znajduje się w otoczeniu lasu. Przyroda przenika przez okna do domu. Stonowana kolorystyka wnętrz domu podkreśla piękno  otaczającej go przyrody. Projekt bazuje na czterech podstawowych kolorach: białym, czarnym, szarym i kolorze drewna. Gdzieniegdzie pojawiają się mocniejsze akcenty, które ożywiają wnętrze domu.

Komfortowe rozwiązania

Ważną dla gospodarzy kwestią była fukcjonalność wnętrz domu. Aranżacja miała sprzyjać odpoczynkowi i wyciszeniu. Założenie było takie, aby dom pod lasem był azylem dla całej rodziny, miejscem w którym wszyscy mogą odpocząć. Dlatego w salonie stanęła komfortowa, duża sofa. W jadalni przy stole znajdują się tapicerowane, miękkie  krzesła, a schody wykonane z drewna są przyjazne nawet dla bosej stopy.