projekt mieszkania pracownia projektowania wnętrz Jacek Tryc architekt Warszawa luksusowy apartament Warszawa Bielany aranżacja wnętrz sztuka w domu obraz piękne wnętrza

Apartament na Bielanach

Projekt mieszkania na Bielanach

Aranżacja  tego apartamentu  była niezwykłym wyzwaniem. Projekt mieszkania dla pięcioosobowej rodziny, ludzi wyjątkowych, z jasno sprecyzowanymi oczekiwaniami.  Malownicza lokalizacja – historyczne warszawskie Bielany, z widokiem na Park Kaskada. Wszystko to sprawiło, że praca przebiegała dynamicznie.

Piękno okolicznej zieleni stanowi integralną część projektu wnętrz, gdyż mieszkanie zlokalizowane jest na parterze, ma dwa tarasy, które w okresie wiosenno letnim stanowią część użytkowej przestrzeni.

Harmonia

Wszystko to sprawiło, że proces był pełen pozytywnej energii: oparty, z jednej strony na szacunku do naszej pracy i doświadczenia, z drugiej na świadomości potrzeb, wyrobionym guście inwestorów i dobrej komunikacji. Taki twórczy dialog sprawił, że powstały wnętrza niezwykłe, które oddają charakter użytkowników, będąc jednoczenie w zgodzie z naszą estetyką. Apartament na Bielanach to dom pełen emocji i a jednocześnie ciepły i spójny. Stonowana kolorystyka, wyraźny podział przestrzeni czyni wnętrze harmonijnym, w którym łatwo znaleźć miejsce na sztukę.

Lubię to …

Mieszkanie ma 160 m/kw. Taki metraż pozwala  tak zaplanować przestrzeń, aby każdy z domowników znalazł w  nim miejsce na swoje pasje. Wyznaczona strefa rozrywki daje nieograniczone możliwości zabawy dla dzieci, a także salę kinową dla rodziców. Znajdujące w innej części mieszkania sypialnie i łazienki pozwalają na wyraźne rozdzielenie stref dziennej i prywatnej.

Funkcjonalna kuchnia

Kuchnia jest sercem domu. Ważne, aby była nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. W klasycznej formie skryły się nowoczesne urządzenia, które ułatwiają przygotowanie posiłków dla całej rodziny.

Sztuka w domu

Właściciele to miłośnicy sztuki. Od samego początku, aranżacji przyświecała myśl, że dom ma być zaprojektowany tak, aby znalazło się w nim miejsce na ekspozycję ulubionych dzieł sztuki.

Wnętrze z klimatem

Każdy projekt mieszkania, który oparty jest na wzajemnym zaufaniu owocuje tym, że powstają unikalne wnętrza. Właściciele są zadowoleni z aranżacji a architekt wnętrz ma satysfakcję z pracy. W przypadku apartamentu na Bielanach dużą rolę dograły wysokiej jakości materiały.