nowoczesna kuchnia drewno i szary blat kuchnia nie biała inna niż biała meble do kuchni kto ma szare blaty w kuchni projektowanie wnętrz projektowanie mebli architekt wnętrz dobry architekt polecony architekt ładne aranżacje wnętrz

Kuchnia – jeśli nie biała, to jaka?

Kuchnia, którą polubisz

Moda na prostotę i skandynawski design sprawiła, że w naszych domach jest dużo bieli. Białe meble stały się synonimem nowoczesności. Ten długotrwały i skąd inąd efektowny trend w aranżacji wnętrz widoczny jest w naszych salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, łazienkach no i przede wszystkim w kuchniach. Biała kuchnia ma zarówno swoich fanów jak zdecydowanych przeciwników. Dzisiaj chcemy zainspirować tych drugich, tych, którym białe nie leży, którzy marzą o kuchni nowoczesnej, ale nie białej.

Funkcjonalna, nowoczesna i ładna

Bez względu na to, jaki kolor lubimy, urządzając mieszkanie pragniemy, aby było ono funkcjonalne,  estetyczne i na czasie. Jednocześnie dobrze,  by wnętrza cieszyły nas przez kilka lat. Gonitwa za sezonowymi modami w aranżacji wnętrz, nie jest wskazana. Pamiętajmy, że pstrokate meble mogą nas szybko znudzić i zmęczyć.  To co dziś, jest modne w następnym sezonie może być już passe. Zachęcamy, by trwałe elementy wyposażenie wnętrz  dobrać tak, abyśmy nie musieli co kwartał ich wymieniać. Stawiamy na ponadczasowość!  Aktualnie panujące trendy załatwią nam  modne dodatki takie, jak: lampy, poduszki, wazony, donice itd. Jeśli kuchnia ma nie być biała, to może … granatowa, czarna? Ciemna kuchnia będzie się dobrze prezentować na dużej i dobrze oświetlonej przestrzeni.  W małym mieszkaniu ciemne meble mogą być zbyt przytłaczające.

kuchnia meble czarne meble w kuchni jaka kuchnia inspiracje kuchnia nie biała kuchnia wysoki połysk

czarny blat w kuchni meble kuchenne

Kuchnia drewniana

Drewno to materiał niezwykle popularny i uniwersalny, znajdujący powszechne zastosowanie w aranżacji wnętrz. Jest trwały, ponadczasowy i można go obrabiać na różne sposoby. Pięknie prezentuje się naturalnie, malowany, olejowany. Daje nam dużą paletę rozwiązań, która stanowi przestrzeń dla naszej wyobraźni i wyjątkowych rozwiązań. Drewno doskonale łączy się z innymi materiałami.  Na zdjęciu poniżej widzimy, że w zestawieniu z szarym blatem tworzy nowoczesne a jednocześnie ponadczasowe rozwiazanie.

piękna kuchnia w bloku, nowoczesne meble meble kuchenne stolarstwo i projektowanie nowoczesny design w kuchni aranzacja wnętrz Warszawa projektowanie wnętrz Jacek Tryc dobry architekt

Klasyczne meble

Nie lubisz nowoczesnych form, ale cenisz sobie współczesne, pragmatyczne rozwiązania. Podoba Cię kuchnia klasyczna, jednocześnie chciałabyś, aby była wygodna w użytkowaniu. Nasze realizacje w doskonały sposób łączą zaawansowaną technologię i ponadczasowe formy. Blat w kolorze jasnego drewna i szare fronty szafek dają piękny stonowany efekt, który pozwala na wprowadzenie intensywnej barwy do kuchni.

klasyczna kuchnia mieszkanie w kamienicy szara kuchnia meble kuchenne projektowanie wnętrz architektura wnętrz apartament na Mokotwie ładne wnętrza piękna kuchnia szara kuchnia

 

klasyczna kuchnia mieszkanie w kamienicy szara kuchnia meble kuchenne projektowanie wnętrz architektura wnętrz apartament na Mokotowie ładne wnętrza piękna kuchnia szara kuchnia

W kolorach pastelowych

Jeżeli marzy Ci się kolorowa kuchnia, to na zdjęciu poniżej prezentujemy realizację z Sopotu, gdzie zastosowane zostały pastelowe kolory. Pudrowy róż wprowadził ciepłą atmosferę do nowoczesnego wnętrza. Dzięki takim barwom apartament stał się miejscem, w którym panuje niezwykły klimat przez cały rok.

oryginalna kuchniakuchnia, meble kuchenne, pastelowe kolory w domu, kuchnia inna niż biała, kuchnia nie biała znaczy jaka? nie chcę białych mebli nowoczesne wnętrza Sopot dobry architekt Jacek Tryc projektowanie

Kuchnia to serce domu. Jakie meble kuchenne podobają Ci się najbardziej? Wolisz minimalistyczne białe, czy wręcz przeciwnie? Jak widać zarówno białe, jak i nie białe mogę być piękne. Najważniejsze jest to, abyśmy urządzili ją tak, jak lubimy, aby była miejscem przyjaznym, w którym z radością będziemy przygotowywać posiłki. Jeżeli potrzebujesz wparcia w urządzaniu kuchni lub po prostu podobają Ci się nasze realizacje i chciałbyś zamówić u nas meble zapraszamy do kontaktu. A jeżeli masz ochotę podyskutować, skomentować wpis to możesz zrobić to poniżej lub na naszej stronie na Facabooku .
Zdjęcia Apartamentu na Mokotwie wykonał Rafał Nebelski. Więcej ciekawych informacji o zastosowaniu drewna w aranżacja wnętrz jest tutaj.

W następnym poście zajmiemy się łazienką. Będziemy szukać dobrych rozwiązań na przechowywanie kosmetyków. Już dziś zapraszamy Cię do nas.