projekt wnętrz spotkanie z klientem architekt wnętrz aranżacja wnetrz Pracownia projektowa luksusowe wnętrza pod klucz

Projekt wnętrz – co to jest?

Projekt wnętrz

Projekt wnętrz to nie tylko ustawienie mebli, kolor ścian i dobór dodatków. W centrum każdego projektu jest człowiek i jego potrzeby. Dobrze zaaranżowane wnętrze wykorzystuje potencjał przestrzeni, tak aby optymalnie służyła użytkownikom. Doświadczenie i wiedza architekta wnętrz pozwala na kreatywne rozwiązania, które porządkują relację przestrzeni i człowieka.

projekt wnętrz dialog z klientem indywidualne projekty wnętrz oryginalne projekty wnętrz pracownia projektowa luksusowe wnętrza Warszawa aranżacja wnętrz

Etapy projektu wnętrz

Pierwszy etap pracy to uważna analiza potrzeb klienta. Na pierwszym spotkaniu ustalane są wstępne oczekiwania funkcjonalne i estetyczne, które stają się bazą do stworzenia projektu koncepcyjnego. Wyznaczamy w nim strefy życia domowego i usytuowanie elementów wyposażenia wnętrz. Następna faza pracy to wizualizacja, która przedstawia aranżację wnętrza z uwzględnieniem kolorów, faktur, typu oświetlenia, kształtu i struktur proponowanych materiałów. Potem przychodzi czas na projekt wykonawczy, który zawiera szczegółowe informacje dotyczące rozwiązań architektonicznych i instalacji. Uzupełniony jest on zestawem materiałów i kosztorysem.

projekt wnętrz spotkanie z klientem architekt wnętrz aranżacja wnetrz Pracownia projektowa luksusowe wnętrza pod klucz

 

wybór materiałów projekt wnętrz architekt wnętrz aranżacja wnętrz pracownia projektowania mieszkań luksusowe projekty

Technologia VR

W naszej ofercie projektu wnętrz mamy też usługę premium, jest nią trójwymiarowa wizualizacja. Dzięki zastosowaniu technologii VR oferujemy naszym klientom wirtualny spacer po projektowanym domu.  Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, daje klientowi niemal rzeczywisty obraz projektowanego wnętrza już na wczesnym etapie projektu.

projekt wnętrz VR wirtualny projekt wnętrz oculus

Nadzór autorski

Pełen pakiet projektu wnętrz w naszej pracowni obejmuje również nadzór nad realizacją i koordynację dostaw materiałów. Taka kompleksowa obsługa znacząco skraca czas realizacji i jest wygodna dla inwertora.  Wielu naszych klientów wybrało pełną ofertę naszych usług, gdyż realizacja aranżacji domu pod klucz była dla nich optymalnym rozwiązaniem.

Standardy SAW

W grudniu 2017 zostało zawiązane Stowarzyszenie Architektów Wnętrz , Jacek Tryc jest jednym z jego członków-założycieli. Stowarzyszenie reguluje, między innymi, standardy pracy architekta wnętrz. Oferta naszej pracowni jest zgodna z wytycznymi SAW. Wysoki standard usług, to kryteria jakich nasz klient może od nas oczekiwać.

Stowarzyszenie Architektów Wnętrz

Sesja fotograficzna

Po realizacji projektu zazwyczaj organizujemy sesję fotograficzną. Stylizacja mieszkania często bywa inspirującym etapem realizacji. Wybrane przez dekoratora wnętrz akcesoria, niejednokrotnie zostają w mieszkaniu na zawsze, gdyż dobrze do niego pasują. Przykładowe sesje naszych realizacji znajdziecie w naszym portfolio 

projekt wnętrz sesja fotograficzna zdjęcia architekt Jacek Tryc pracownia projektowania wnętrz i mebli Warszawa Żoliborz

Jeżeli jesteś zainteresowany projektem wnętrz w wysokim standardzie to zapraszamy do współpracy.  Wieloletnie doświadczenie, wiedza poparta dużą ilością realizacji i bogatym portfolio , to gwarancja usług najwyższej jakości.