SAW Stowarzyszenie Architektów Wnętrz Jacek Tryc

SAW – inauguracja

Inauguracja

11 kwietnia 2018 roku w budynku Wydziale Rzeźby warszawskiej ASP  odbyła się inauguracja STOWARZYSZENIA ARCHITEKTÓW WNĘTRZ . Było to pierwsze oficjalne spotkanie wszystkich członków SAW. Mieliśmy poznać nowych członków, którzy dołączyli do nas. momentu  Inauguracja była okazją by porozmawiać, wymienić poglądy, doświadczenia i pomysły.  Istotnym celem imprezy było przedstawienie dziennikarzom, blogerom i ludziom związanym z projektowaniem jakie są cele i założenia powstałej organizacji.

SAW Stowarzyszenie Architektów Wnętrz

Partnerzy

Inauguracja SAW była też doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli firm  i instytucji wspierających SAW.  Firma Miele Sp. z o.o. przygotowała  poczęstunek, Jobdone i Kancelaria PR zapewniły wsparcie organizacyjne. Wdzięczni jesteśmy  wszystkim zaproszonym gościom, dziennikarzom i blogerom za przybycie, cierpliwość i uwagę.   To był dla nas bardzo ważny dzień. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić go z Wami.

SAW – idea

Stowarzyszenie Architektów Wnętrz powstało w grudniu 2107 roku z inicjatywy kilkunastu projektantów. Misją stowarzyszenia   jest promocja zawodu, podkreślenie jego wagi  i odpowiedzialności oraz roli społecznej. Ważnym celem stowarzyszenia  jest też regulacja standardów pracy architekta wnętrz. Ma to wpłynąć na lepszą jakość współpracy projektanta z klientem, usystematyzować wzajemne oczekiwania i zobowiązania, by w efekcie doprowadzić do udanej realizacji.

Pracownia projektowa

Nasza  pracownia tryc.pl  realizuje standardy Stowarzyszenia Architektów Wnętrz , które zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług.