SAW Stowarzyszenie Architektów Wnętrz Jacek Tryc

SAW – inauguracja

Inauguracja

11 kwietnia 2018 roku w budynku Wydziale Rzeźby warszawskiej ASP  odbyła się inauguracja STOWARZYSZENIA ARCHITEKTÓW WNĘTRZ. Było to pierwsze oficjalne spotkanie wszystkich członków stowarzyszenia. Mieliśmy poznać nowych członków, którzy dołączyli do nas. momentu  Inauguracja była okazją by porozmawiać, wymienić poglądy, doświadczenia i pomysły.  Istotnym celem imprezy było przedstawienie dziennikarzom, blogerom i ludziom związanym z projektowaniem jakie są cele i założenia powstałej organizacji.

SAW Stowarzyszenie Architektów Wnętrz

Partnerzy

Inauguracja SAW była też doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli firm  i instytucji wspierających SAW.  Firma Miele Sp. z o.o.  przygotowała  poczęstunek, Jobdone i Kancelaria PR zapewniły wsparcie organizacyjne. Wdzięczni jesteśmy  wszystkim zaproszonym gościom, dziennikarzom i blogerom za przybycie, cierpliwość i uwagę.   To był dla nas bardzo ważny dzień. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić go z Wami.

SAW – idea

Stowarzyszenie Architektów Wnętrz powstało w grudniu 2107 roku z inicjatywy kilkunastu projektantów. Misją stowarzyszenia jest promocja zawodu, podkreślenie jego wagi  i odpowiedzialności oraz roli społecznej. Ważnym celem SAW jest też regulacja standardów pracy architekta wnętrz. Ma to wpłynąć na lepszą jakość współpracy projektanta z klientem, usystematyzować wzajemne oczekiwania i zobowiązania, by w efekcie doprowadzić do udanej realizacji.

Pracownia projektowa

Nasza  pracownia tryc.pl  realizuje standardy SAW, które zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług.