nowoczesna kuchnia warsztaty kulinarne architekt Jacek Tryc kucharz Jarosław Uściński Warszawa

Nowoczesna kuchnia

Apetyt na gotowanie

Gotowanie od pewnego czasu przestało być nudnym zajęciem, przykrym obowiązkiem pozbawionym finezji. Przeciwnie, stało się atrakcyjną formą spędzania czasu. Apetyt na gotowanie mamy coraz większy. Daje się też zauważyć wyraźny trend wśród Polaków do tego, by celebrować posiłki, delektować się jedzeniem, otwierać na nowe samki. Zaczęliśmy postrzegać gotowanie jako czynność kreatywną, wymagającą pewnej wiedzy. Coraz większą popularnością cieszą się kursy gotowania i warsztaty kulinarne organizowane przez restauracje, firmy cateringowe czy producentów sprzętu AGD. Dlaczego warto wziąć udział w tego typu wydarzeniach?

nowoczesna kuchnia architekt wnętrz Warszawa Jacek Tryc

Nowoczesna kuchnia

Udział w warsztatach kulinarnych daje nam wiele korzyści. Jeżeli firma, której sprzęt zagości w naszym domu, organizuje takie szkolenia, warto się na nie wybrać. Nauczymy się tam lepiej wykorzystać potencjał zakupionych urządzeń i przygotowywać smaczne potrawy. Kurs, nie tylko pozwoli nam zdobyć nowe umiejętności z zakresu możliwości technicznych nowoczesnej kuchni, ale będzie okazją do tego, by czerpać wiedzę na temat gotowania od profesjonalistów, którzy opanowali je do perfekcji. Większość szkoleń i warsztatów obywa się pod okiem cenionych kucharzy. Ponadto, pichcenie w towarzystwie, to dobry  sposób na budowanie ciepłych i życzliwych relacji.

Warsztaty w Miele

Mieliśmy ostatnio okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez firmę Miele w ich siedzibie na warszawskim Mokotowie. Wcześniej byliśmy już na prezentacji  ich sprzętu, połączonej z degustacją smakowitych potraw  w ABB  . Dobre wspomnienie potęgowało radość z zaproszenie. Na Gotarda czekała nas w pełni wyposażona, nowoczesna kuchnia, doskonały sprzęt, miłe towarzystwo i wspaniała atmosfera. Warsztaty w Akademi Dobrego Smaku były  okazją do zdobycia wiedzy o możliwościach  nowoczesnych urządzeń i weryfikacji ich możliwości w praktyce.  Gotowaliśmy pod okiem wspaniałego kucharza, który przygotowywał potrawy dla Tiny Turner, Brusa Willisa,  Prezydenta RP i  jego gości, wybitnych polskich sportowców.

nowoczesna kuchnia warsztaty kulinarne architekt Jacek Tryc kucharz Jarosław Uściński Warszawa

Jarosław Uściński

Doświadczony kucharz, który ma niezwykłe wyczucie smaku, potrafi o jedzeniu i gotowaniu pięknie i ciekawie opowiadać. Na warsztatach buduje przyjazną i swobodną atmosferę. Ogarnia wszystkie stanowiska pracy, potrafi wyegzekwować prawidłowe wykonanie polecenia, zachęcić do mrówczej pracy dzieci. Na codzień właściciel restauracji Moonsfera.

Rodzinne gotowanie

Dla nas była to doskonała okazja do miłego spędzania czasu w rodzinnym gronie. Mogliśmy smakować wyśmienitych dań. Zdobyliśmy dużo wiedzy i tajników gotowania od jednego z najlepszych polskich kucharzy, a także poznaliśmy możliwości nowoczesnych urządzeń kuchennych. No i nie trzeba było po wszystkim sprzątać 🙂

nowoczesna kuchnia rodzinne gotowanie Jacek Tryc architekt wnętrz warsztaty kulinarne Jarosław Uściński

Zastanawiacie się, czy warto skorzystać z tego typu oferty? My polecamy. A jakie są Wasze doświadczenia. Mieliście okazję uczestniczyć w tego typu wydarzeniach? Byliście zadowoleni? Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli podzielicie się z nami swoimi wrażeniami.