Apartament na Bielanach Warszawa lampa do sypialni łazienka przy sypialni meble do sypialni meble na wymiar

Apartament przy Lasku Bielańskim

Stylowy apartament

Przestronny apartament na warszawskich Bielanach jest miejscem spotkania trzech stylów: surowego minimalizmu, skandynawskiej prostoty i japońskiego wabi-sabi.

Betonowa ściana w salonie w towarzystwie prostych i pozbawionych zdobień, monolitycznych mebli czyni mieszkanie uporządkowanym i harmonijnym.

Jasne kolory, połączenie drewna z szarością i bielą tworzą przyjazny klimat, a kolorowe akcenty dodają energii.

Minimalizm bez przepychu

W apartamencie dominuje minimalizm. Aranżacja pozbawiona jest przepychu, ale jednocześnie stanowi przestrzeń komfortową i przyjazną. W trakcie realizacji gospodarze wyraźnie formowali swoje oczekiwania, które my przekładaliśmy na projekt.

Komfort w codzienności

Inwestorzy to ludzie, którzy cenią sobie komfort w codzienności, dlatego zdecydowali się na w urządzenie w mieszkaniu trzech łazienek. Jedna to niewielka toaleta przy salonie. Druga, w prywatnej strefie, w sąsiedztwie pokoi dziecięcych. Trzecia, znajdująca się bezpośrednio przy sypialni, dostępna jest tylko dla właścicieli. Pomieszczenia są zaaranżowane spójnie, z zachowaniem różnic wynikających z ich funkcji. Całe mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby optymalnie wykorzystać jego przestrzeń. Większość mebli jest wykonana na wymiar i dostosowana do preferencji domowników.