kuchnia modern kitchen modern classic furniture meble kuchenne meble na wymiar aranzacja wnętrz projektowanie wnętrz Warszawa architekt Jacek Tryc ładne kuchnie czarny blat płytki mutina ceramika

Projektowanie kuchni – nagranie webinaru

 Webinar 

Z radością przyjąłem zaproszenie OKK  do udziału w webinarze pt.  PROJEKTOWANIE KUCHNI, gdyż kuchnia jest dla mnie miejscem szczególnym. W kuchni odpoczywam, ładuję akumulatory. Gotowanie, pieczenie, przygotowywanie posiłków sprawia mi ogromną satysfakcję i daje spełnienie. Często po pracy wpadam do kuchni i urządzam kulinarny spektakl. W gotowaniu lubię wyzwania. Przyrządzam potrawy z różnych części świata: sushi, baklawę, hamburgery, tatara, makarony i lasagne … ale też piekę pyszne ciasto drożdżowe według przepisu mojej mamy. W gotowaniu, jak i projektowaniu lubię minimalizm i prostotę. Projektowanie  kuchni to temat,  który angażuje mnie  zarówno od strony projektowej jak i  użytkowania tego miejsca.  

Zaproszenie 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tym, jak pięknie i funkcjonalnie urządzić kuchnię na lata, do obejrzenia f nagrania ze spotkania on-line. Odbyło się ono 14 maja 2021.  

Pytania 

 Na prośbę uczestników poruszaliśmy wiele praktycznych wątków odnośnie współczesnej aranżacji kuchni. W związku z dużym zainteresowaniem tematem projektowania, rozwiązywaliśmy o tym: 

♦  jak radzić sobie z kuchennymi zapachami w kuchni otwartej na salon.

♦ co powinno dominować w we współczesnej koncepcji domu: design  czy funkcjonalność?

♦ czym charakteryzuje się dobry projekt kuchni, która ma być wygodna w użytkowaniu i estetyczna, na dodatek dobrze, aby służyła nam na lata?

♦ jakie znaczenie w aranżacji wnętrza ma kontekst przestrzenny?

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w nagraniu. Wystąpienie dotyczyło projektowania w ogóle,  ze szczególnym akcentem na  projekt kuchni. Z pewnością zainteresuje architektów jak i osoby, które są na etapie aranżacji wnętrz własnego domu. 

 

   Doskonałym podsumowaniem powyższego wystąpienie są nasze realizacje znajdujące się w zakładce portfolio.

Ponieważ nie zdążyłem odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania zapraszam do kontaktu z nami za pomocą maila lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.