Piękna kuchnia, zrobiona na szaro

Na szaro …

Szara kuchnia: nie narzuca się, nie przytłacza a jednocześnie wprowadza do wnętrza harmonię i dostojeństwo. Nasi klienci, którzy zdecydowali się aranżację wnętrza w kolorze szarym, są zadowoleni z tego rozwiązania. Stonowane barwy potrafią cieszyć oczy latami.

Serce domu

Kuchnia to niezwykle ważne miejsce w domu. Spędzamy w niej dużo czasu. Zaprojektowane przez nas wnętrza są komfortowe dla użytkowników.

Nowoczesna kuchnia na poddaszu

Szary kolor frontów doskonale prezentuje się w nowoczesnej, minimalistycznej kuchni. Duża kuchnia, stanowiąca cześć strefy dziennej, z szarymi meblami robi dobre wrażanie. Nie dominuje przestrzeni, mimo sporej ilości szafek.

szara kuchnia Jacek Tryc architekt wnętrz Warszawa

Kuchnia w starej kamienicy  

Szary kolor ma uniwersalne zastosowanie. Dlatego doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych mieszkaniach jak i klasycyzujących wnętrzach. Prezentowana kuchnia w starej kamienicy to rozwiązanie niezwykłe, będące efektem wielu przeróbek projektowych. Szacunek właścicieli do tego, co oryginalne w układzie, sprawił, że wchodzi się do niej przez dwie przedwojenne futryny. Czyni to z niej wyjątkowe i niepowtarzalne rozwiązanie projektowe.   

Szara kuchnia w wielu wersjach

szara kuchnia aranżacja wnętrz Warszawa

Szarość została ostatnio zdefiniowana na nowo. Ponieważ odchodzimy od negatywnego myślenia o tym kolorze przestajemy myśleć o niej jako barwie ponurej i melancholijnej, cieszy się ona coraz większą popularnością. Doceniamy jej wyjątkową zdolność łączenia się z innymi kolorami. Do wyboru mamy różne odcienie szarości od delikatnych pastelowych, po ciemne, mocne zbliżone do grafitu. Szara kuchnia może mieć różne oblicze. Dlatego kolor ten cieszy się nie malejącą popularnością od kilku lat.

Wnętrza pod klucz, projektowane na lata

szara kuchnia nowoczesna kuchnia meble do kuchni

Ponieważ cenimy projektowanie zrównoważone dbamy o to, aby nasi klienci jak najdłużej cieszyli się zaprojektowanym przez nas miejscem. Dlatego proponujemy im rozwiązania, które oparte są na ponadczasowym pięknie, wynikającym nie tylko z sezonowej mody, ale także na dobrym podziale przestrzeni, ergonomii i estetyce, która nie przemija. Dostosowujemy je zawsze do indywidualnych potrzeb, unikamy sztampy i jesteśmy obecni do momentu ukończenia remontu.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z powyższych realizacji, zapraszam Cię do mojego portfolio.

Tu znajdziesz więcej zdjęć mieszkania z kuchnią na poddaszu: MAGAZIF

Zdjęcia innych pomieszczeń w Starej Kamienicy znajdziesz klikając: tutaj

Oczywiście jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.