architekt wnętrz Warszawa

Projekt WYWIAD

Zapraszam Cię do obejrzenia trzeciego odcinka filmu z cyklu „Projekt WYWIAD” realizowanego przez Stowarzyszenie Architektów Wnętrz. Misją SAW jest ukazanie wagi zawodu architekta wnętrz. Film „Projekt WYWIAD” to rozmowy z członkami naszego stowarzyszenia. Ukazują one różnorodność tej grupy zawodowej, odkrywają wewnętrzny świat każdego z nas. Nasze wartości, inspiracje, dążenia zawodowe, wspomnienia, marzenia. 

 

Czego dowiesz się o mnie z filmu? 

Zostałem architektem wnętrz, ponieważ wierzę, że jest to praca, która służy drugiemu człowiekowi. A to daje mi satysfakcję (…) Lubię ten zawód, bo za jego sprawą mam możliwość patrzenia na dużą różnorodność, którą my jako ludzie w sobie mamy. Przychodzą do mnie klienci o różnych pomysłach na życie, różnych wartościach. I jako architekt muszę te wartości rozumieć – choć nie muszę się z nimi zgadzać – bo dobry projekt na nich bazuje. 

Co szczególnie lubię projektować? 

Szczególnie lubię PROJEKTOWAĆ! Lubię projektować, bo to jest istota pracy architekta. Nie zarządzanie, nie zestawienia, nie budowanie list produktów, tylko sam fakt projektowania, aranżacji przestrzeni, szukania relacji między człowiekiem a wyposażeniem tej przestrzeni (…) 

 

 

Projekt WYWIAD odcinek 3  

Powyższy film pozwoli Ci lepiej poznać moją osobę,  sposób pracy z klientem, podejście do wykonywanych projektów. Jeżeli  jest Ci bliski zapraszam do współpracy. 

 

Dziękujemy 

Na zakończenie pragniemy podziękować wszystkim osobą i firmą zaangażowanym w powstanie tego odcinka. Realizacja odcinka była możliwa dzięki życzliwemu zaangażowaniu Partnerów: firmy Comforty – uznanemu producentowi polskich mebli tapicerowanych oraz firmy Sonte – producenta inteligentnej folii okiennej.

Warto dodać, że nagranie zrealizowano w showroomie Comforty w Warszawie. Za reżyserię i zdjęcia odpowiada Maria Lubicz-Łapińska . Projekt koordynuje agencja Home Sweet Home PR