Triada przyszłości

Dzieję się 

Architektura to obszerna dziedzina i pozwala się poznawać na wiele różnych sposobów.

Maj mija nam intensywnie i jest pełen ciekawych wydarzeń i spotkań. W pierwszej połowie miesiąca wzięliśmy udział w Konferencji SAW, która była ważnym, merytorycznym spotkaniem architektów wnętrz.

Kilka dnia później zostaliśmy zaproszeni na Konferencję i warsztaty strategiczne  dla projketantów zorganizowane przez Grupę Tubądzin oraz Teatr Wielki Opera Narodowa. 

Wielokrotnie zdążało nam się wcześniej brać udział w spotkaniach firmowych, to jednak było wyjątkowe i na długo pozostanie w naszej pamięci. Pozostawiło w głowie wiele ważnych pytań. Nawiązaliśmy ciekawe relacje i poznaliśmy stanowisko osób reprezentujących różne branże.

Jak sztuka, architektura i biznes mogą ze sobą dialowować, aby zmianiać świat na lepsze? 

Mądrego to i miło posłuchać 

Spotkanie rozpoczęło się debatą o synergii między światem sztuki, architektury i biznesu, w której udział wzięli: 

  • Małgorzata Szabłowska – dyrektor techniczna Teatru Wielkiego Opery Narodowej
  • Amadeusz Kowalski – wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin
  • Grzegorz Piątek – architekt, krytyk i historyk sztuki
  •  Ewa Kryszkiewicz – menager działu rozwoju i współpracy z architektami w Grupie Tubądzin 

 

Dziedzictwo

Konferencja połączona była z warsztatami strategicznymi, po których liderzy zespołów mogli zaprezentować wypracowane przez siebie stanowisko na temat dobrych standardów współpracy sztuki, architektury i biznesu.  Kooperacja tych dziedzin stanowić może podwaliny dziedzictwa dla przyszłych pokoleń.

Zmieniamy świat na lepsze

Całe wydarzenie dało uczestnikom przekonanie o ich sprawczości i decyzyjności. Każdy z nas będąc architektem, biznesmenem czy artystą kreuje rzeczywistość, swoim działaniem wyraża pewne wartości. Mamy ogromy wpływ na to, co zostawimy po sobie następnym pokoleniom.

Za kulisami 

Na zakończenie spotkania zwiedzaliśmy kulisy sceny Teatru Wielkiego, co zawsze jest niezwykłym doświadczeniem. Jeżeli zwiedzaniu towarzyszą opowieści dyrektor, staje się to przygoda niezapomnianą. Przytaczane przez nią zabawne historie i anegdoty pozwalają lepiej zrozumieć ducha teatru.

Podziękowanie 

Ponieważ było to niezwykle atrakycjne spotkanie serdecznie dziekujemy organizatorom  za zaproszenie. Wszystkim uczestnikom za mile wspólnie spędzony czas. Z pewnością wybierzemy się na zapowidziany akt 2 konferencji. 

Architektura wnętrz 

Jeżeli zaintersował Cię ten wpis lub interesuje Cię, zajrzyj na mój blog, gdzie znajdziesz ciekawe artykuły o designie, prajektowaniu i architekturze. 

W celu zobaczenia naszych realizacji zapraszamy Cię do zakładki portfolio.  

Owczywiście jeśli potrzebujesz projketa wnętrz skontaktuj się z nami.