European Property Awards Tryc

European Property Awards 2021-2022. Mamy To!

Dzielimy się z Wami radosną nowiną. W tym tygodniu otrzymaliśmy informację o wygranej w konkursie European Property Awards 2021 -2022, w kategorii w kategorii Residential Interior Apartment for Poland. Projekt, który wystawiliśmy do konkursu to minimalistyczny apartament inspirowany podróżami za koło podbiegunowe.

Świat Svalbardu to połączenie prostoty i minimalizmu. To poczucie
znalezienia się w miejscu, w którym ziemia, powietrze i woda nasycone są tajemnicą. To kolory i faktury, których nie ma nigdzie indziej oraz surowy klimat, który jest wyzwaniem dla flory i fauny.

Wszystko, co spotyka podróżnika za kołem podbiegunowym, zdaje się być tak nieoczywiste, jak nieoczywiste w tym projekcie jest połączenie funkcji jego pomieszczeń. Układ apartamentu nie narzuca właścicielowi żadnych reguł organizacji przestrzeni, nie ogranicza jej i pozwala na ciągłe zmiany.

Opis i więcej zdjęć zwycięskiej realizacji można zobaczyć tutaj. Bardzo się cieszymy, że nasza praca znalazła uznanie grona jurorów tego międzynarodowego konkursu. Miło nam również, że  pracownia Jacek Tryc -wnętrza dołączyła do grona prestiżowych biur projektowych, które mogą pochwalić się tym osiągnięciem.