projektowanie wnętrz Warszawa

„ZRÓB TO PO SWOJEMU” konkurs Samsung

Zaproszenie

Mam przyjemność być jurorem w kolejnym konkursie. Skierowany jest on do projektantów, architektów, studentów wydziałów kierunkowych oraz wszystkich, którzy kochają dobry design i piękne wnętrza.

samsung the frame telewizor konkurs jacek tryc jury

„ZRÓB TO PO SWOJEMU”

Konkurs „ZRÓB TO PO SWOJEMU” organizowany jest przez markę Samsung. Zadanie konkursowe polega na tym, by stowarzyć wizualizację z wykorzystaniem możliwości aranżacyjnych, jakie daje telewizor Samsung the Frame.

Instrukcja

Ekran telewizora należy wypełnić dziełem sztuki w passe-portou z bazy dzieł, które znajdują się na stronie konkursowej konkurstheframe.pl w zakładce „Materiały do pobrania i wskazówki. Następnie trzeba opublikować pracę we własnych mediach społecznościowych (Facebook lub Instagram) z hasztagami #konkurstheframe #samsung. Po czym wysłać zgłoszenie wraz z wypełnionym formularzem na dedykowanej platformie. Można zgłosić dowolną ilość prac. W związku z tym macie nieograniczone możliwości. 

Rozwiń skrzydła

Jeśli rozpiera Cię kreatywność, to nie ograniczaj swojej wyobraźni. Weź udział w konkursie! Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się ze szczegółami regulaminu oraz harmonogramem konkursu konkurstheframe.pl

Ponieważ termin składania prac upływa dopiero 10 lipca 2023 – z radością informuję, że macie jeszcze sporo czasu. 

Nagrody

Nagrodą w konkursie jest portretowa sesja Szymona Brodziaka mistrza fotografii czarno-białej, laureata wielu prestiżowych nagród na całym świecie. Artysta na co dzień fotografuje gwiazdy filmowe i celebrytów. I choć Szymona Brodziaka nie trzeba nikomu przedstawiać, warto nadmienić, że jest on najmłodszym artystą, którego prace zostały wystawione w Muzeum Fotografii – Fundacji Helmuta Newtona w Berlinie.

To jednak nie koniec! Laureata konkursu czeka również kampania ambasadorska w prasie o ogólnopolskim zasięgu, w tym publikacje zwycięskiej pracy w takich magazynach, jak Forbes, Vouge Living, Elle Decoration, Czas na Wnętrze czy LABEL MAGAZINE oraz wywiad opublikowany wraz ze zdjęciami wykonanymi przez Szymona Brodziaka.

Równie atrakcyjne są nagrody pocieszenie, które otrzymają trzy wyróżnione prace. To konsultacje wizerunkowe wraz z doradztwem komunikacyjnym przeprowadzone przez jedną z najprężniej działających na rynku wnętrzarskim agencji – OKK! PR oraz szeroko zakrojone działania promocyjne w mediach branżowych, promujące laureata i jego pracę konkursową. Łączna suma nagród wynosi 110 000 zł.

Prywatna Galeria Sztuki

Czy można otworzyć w domu prywatną galerię sztuki i cieszyć się na co dzień ulubionymi obrazami? Samsung udowadnia, że tak. Telewizor The Frame, wyposażony w Tryb Sztuki, daje możliwość wyświetlania dowolnych reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki. Co więcej, można je oglądać, gdy jest wyłączony, a każdy detal i tekstura, które do tej pory były niewidoczne na zwykłym telewizorze, zyskają na jakości.

samsung the trame jacel tryc architekt wnętrz

 

Przykładowe wykorzystanie telewizora The Frame możecie zobaczyć w naszym portfolio w realizacji: Minimalistyczny Apartament na Szczęśliwicach

Na zakończenie pragnę podziękować organizatorom konkursu dziękuję za zaufanie i zaproszenie mnie do grona jurorów. Istotnie, to dla mnie wyróżnienie znaleźć się w granie tak wybitnych osobistości.