Projekty inspirowane przyrodą

Natura

Projekty inspirowane przyrodą rodzą się w czasie wakacyjnych podróży.

Lubię odpoczywać na łonie natury. Jej harmonia i piękno inspirują mnie. Przyroda – kolory, proporcje, podziały, struktury, zapachy są ważnym elementem w mojej pracy.

Otoczenie

To czy dom znajduje się w pod lasem, nad morzem czy w górach, w starej kamienicy czy nowoczesnym apartamentowcu znacząco wpływa na aranżację jego wnętrz.  Klimat domu są wynikiem dialogu między światem a człowiekiem, między naturą a kulturą. Wyłapanie tych kontekstów jest istotnym elementem pracy projektowej.

Dialog

Oprócz kontekstu miejsca w trakcie aranżacji dużo miejsca poświęcam temu, aby poznać potrzeby i oczekiwania klientów. Ważnym czynnikiem udanej aranżacji okazuje się być umiejętność spięcia w harmonijną całość: zasad funkcjonalnych, stylu życia gospodarzy, harmonii z otoczeniem. Wykreowanie wnętrza, które jest jedyne w swoim rodzaju, stworzone na miarę, wymaga głębokiego dialogu i zaufania. Niemniej jednak w takich właśnie warunkach powstają najciekawsze aranżacje.

Nastrój

W udanej aranżacji ważne jest to aby zbudować nastrój, oddać klimat za pomocą pewnych detali, dodatków. Dlatego też starannie dobieram w projekcie faktury. Obracam się we własnej wersji minimalizmu, która pozwala mi na zachowanie przyjaznego klimatu w powściągliwych aranżacjach. Takie rozwiazanie zostawia przestrzeń, którą wypełnia człowiek, jego pasje i  przyzwyczajenia. 

Projekt

Jeżeli jesteś zainteresowany wnętrzem, które jest odpowiedzią na Twoje potrzeby i wyrazi to, co Ci w duszy gra, zapraszamy do współpracy.

Tworzymy niepowtarzalne aranżacje, w których dobrze się żyje. Kreujemy przestrzeń, w której możesz wyrazić siebie. Niektóre z nasze projekty inspirowane przyrodą cieszą się uznaniem.