projekt kuchni

Lubię projektować kuchnie

Kuchnia idealna, to znaczy jaka?

Idealnie zaprojektowana kuchnia to taka, która dobrze służy osobom, które z niej korzystają. Nie ma jednego patentu na dobry projekt kuchni. Zawsze dostosowują ją do potrzeb klienta. Inną kuchnię zaproponuję rodzinie z dziećmi, a inną singlowi. Jest różnica, czy aranżujemy kuchnię, w której gotuje się często dla większej liczby ludzi a inaczej będzie wyglądała kuchnia osoby, która głównie żywi się poza domem i gotuje sporadycznie.

projekt kuchni

Kuchnia otwarta

Często proponuję swoim klientom kuchnię otwartą. Kiedy urządzałem swoje mieszkanie, możliwość takiego rozwiązania była jednym z kluczowych kryterium wyboru lokalu.

Bardzo lubię gotować, lubię podejmować gości. Zaraz po studiach wynajmowałem mieszkanie, w którym kuchnia była oddzielona od salonu.  Przygotowywanie posiłków nie było wówczas tak satysfakcjonujące jak teraz.

projekt kuchni

Lubię gotować

Często gotuję przy gościach. Uczta rozpoczyna się już na etapie przygotowywania posiłku. Miłe zapachy wprowadzają moich gości stopniowo w atmosferę wspólnej biesiady. Czasami gotujemy w szerszym gronie. Duża otwarta kuchnia pozwala nam na rodzinne gotowanie, pieczenie. W moim domu celebracja posiłków to ważny rodzinny rytuał. Od wielu lat w Sylwestra przygotowujemy z najbliższymi sushi. Ten zwyczaj ma już długą tradycję.

projekt kuchni

Smaczne potrawy

Czasami, kiedy proponuję klientom otwartą kuchnię, pytają czy zapachy przygotowywanych posiłków będą roznosić się po całym domu. Zapewniam ich wówczas, że jeżeli jedzą smacznie, w co wierzę, to będzie roznosił się po domu raczej miły zapach. U mnie w domu pachnie dobrym jedzeniem. Wierzę, że u moich klientów również.

Nowoczesne rozwiązania

W dzisiejszych czasach możemy korzystać z takich rozwiązań technologicznych, które potrafią zaradzić wszystkim tego typu dylematom. Nowoczesne sprzęty sprawiają, że gotowanie jest czynnością czystą. Nie musimy palić w piecu węglem, nawet często nie używamy już gazu, ale korzystamy z płyt indukcyjnych, które zapewniają duży komfort gotowania.

projekt kuchni

Kuchnia funkcjonalna

W swoim dorobku projektowym zaaranżowałem wiele kuchni. Duże, małe. Dla rodziny, w kamperze, w mieszkaniu pod wynajem. Wszystkie je łączy jedna cecha – zawsze jest to projekt kuchni funkcjonalnej. Jestem człowiekiem, który często i aktywnie z kuchni korzysta. Wiem, jak zaprojektować kuchnię, by była wygodna. Dbam o to, by przygotowywanie posiłków było intuicyjne.

W dobrej relacji

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, by smakować przygotowanych przez mnie potraw, wierzę, że wkrótce będzie ku temu sposobność. Na pewno z pasją zaprojektuję Ci piękną i funkcjonalną kuchnię. Kuchnia to miejsce, w którym bije serce domu. Tu okazujemy bliskim miłość, a wspólnie spożywając posiłki podtrzymujemy dobre relacje.

projekt kuchni

Projekt kuchni

Jeżeli planujesz remont kuchni lub całego mieszkania, moja pracownia oferuje swoje usługi projektowe. Wykonujemy również zabudowy meblowe. Zapraszam do kontaktu.  Z pewnością zrobimy to dobrze.

Na zakończenie zapraszam Cię do obejrzenia prezentowanych powyżej realizacji w moim portfolio.