Jacek Tryc pracownia projektowa

Gotowi na jesień?

Kilka dni temu oficjalnie rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Zawitała do nas niespiesznie wypierając lato. Dni, które spędzamy w ogrodzie, na tarasie będzie coraz mniej. Wróciliśmy z wypraw, urlopów, wycieczek. Nadchodzi czas, kiedy w domu będziemy spędzać zdecydowanie więcej czasu.

Projektujemy, by żyło ci się lepiej

Nasze wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz sprawia, że potrafimy tak zaprojektować wnętrza, aby było one funkcjonalne i pozwalały mile spędzać długie jesienno-zimowe wieczory w przyjaznej atmosferze.

W kuchni jesienią

Wielu z nas od wczesnej jesieni przygotowuje przetwory z darów ziemi: marynujemy i suszymy grzyby, robimy dżemy i kompoty.  Ważne, aby kuchnia była zaaranżowana tak, aby można było z niej intuicyjnie korzystać. Jeśli szukasz inspiracji do urokliwej i wygodnej przestrzeni zajrzy tutaj.

Jacek Tryc pracownia projektowa

Pod kocem

Jesień i zima to czas, kiedy chętnie siadamy z książką w fotelu. Wieczorami lubimy obejrzeć dobry film. Projektujemy tak, aby nasi klienci cieszyli się komfortowo urządzanym domem przez cały rok.

Strefy

Doświadczenie zdobyte w dotychczasowej pracy, setki zaprojektowanych domów, mieszkań i apartamentów sprawiają, że łatwością znajdujemy rozwiązania, które pozwalają na wyznaczenie w domu strefy prywatnej i wspólnej. Wiemy, jak zaplanować salon, by pomieścił całą rodzinę przy stole lub na sofie.  Potrafimy też wygospodarować intymny kącik, który pozwoli nam na jesienną zadumę w osobności.

Jacek Tryc pracownia projektowa

Minimalizm

Lubimy projekty minimalistyczne. Dają one dużą swobodę w budowaniu nastroju. W stonowanych wnętrzach detal odgrywa ważną rolę i za pomocą subtelnych dodatków można wykreować pożądany klimat. Na tle prostych form mała lamka, obraz, kwiat w doniczce czy pled może być tym, co zbuduje atmosferę wnętrza. Powściągliwe aranżacje sprawiają, że nas dom może się zmieniać jak pory roku.

Jacek Tryc pracownia projektowa

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany projektem wnętrz domu, mieszkania, apartamentu. Potrzebujesz aranżacji lub wsparcia technicznego w realizacji projektu pod klucz. Wykonujemy też meble na wymiar.

Zapraszamy do współpracy.

Od 25 lat tworzymy przestrzeń, w której dobrze się żyje.

W sprawie ofert prosimy o kantakt.