Łazienka przy sypialni

Domowa strefa wellness

Nasza klientka  pragnęła stworzyć w swoim domu strefę  wallnes. Prywatny azyl, w którym zregeneruje swoje siły.   Przestrzeń zaprojektowaną tak, że jej wystrój wprowadzi ją w dobrostan i pomoże osiągnąć stan równowagi w ciele i  na duchu. Stworzyliśmy domową strefę relaksu. Komfortowa łazienka przy sypialni to rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i luksus. 

sypialnia dla kobiety pastelowa sypialnia piękna sypialnia

sypialnie kobieca sypialnia zlicowane drzwi architekt wnętrz Warszawa Jacek Tryc

Kobieca sypialnia z salonem kąpielowym

Świat ukryty za drzwiami szafy znamy dobrze z literatury . Nasza ostatnia realizacja też jest trochę bajkowa. Na 50 m² zaaranżowana została kobieca sypialnia z komfortowym salonem kąpielowym. Wejście do łazienki jest nieco tajemnicze i nieoczywiste,  ukryte w szeregu drzwi do szafy.

łazienka przy sypialni meble na wymiar

Strefa intymna 

Salon kąpielowy  w tej realizacji, to takie miejsce, gdzie możesz uciec przed światem i pieścić zmysły, czytać książkę w wannie, słuchać muzyki, śpiewać głośno pod prysznicem, pobyć ze sobą i  zebrać myśli. Miejsce, w którym nikt nie zakłóci Ci błogiej chwili relaksu a także uzyskasz wewnętrzny spokój. 

salon kąpielowy wanna wolnostojąca aranżacja wnętrz Warszawa Jacek Tryc

Łazienka do zadań specjalnych  

Łazienka jest przestronna i komfortowa. Znajduje się w niej zarówno wolnostojąca wanna jak i duża kabina prysznicowa z siedziskiem. W każdej kobiecej łazience ważnym elementem jest toaletka.  Dlatego w projekcie tej łazienki  uwzględniliśmy wszystko to, co jest niezbędne do perfekcyjnego makijażu: naturalne światło dzienne, dobre oświetlenie – lustro z lampą i komfortowa pufa. 

salon kąpielowy kobieca łazienka toaletka

Strefa kobiety świadomej 

Połączeniem pudrowego różu z szarą, betonową ścianą zrównoważyliśmy klimat pomieszczenia. Takie zestawienie oddaje jego charakter. Jest to łazienka dla kobiety świadomej, która ceni luksus i zna swoją wartość.

salon kąpielowy kobieca łazienka

Łazienka przy sypialni 

Jeżeli myślisz o takim rozwiązaniu w swoim domu, szukasz eleganckiego i komfortowego projektu osobistej łazienki przy sypialni, zapraszamy Cię do naszego portfolio znajdziesz tam niebanalne rozwiązania i ciekawe propozycje. 

Nasza pracownia oferuje projekty i realizacje pod klucz. Jeżeli podobają Ci nasze aranżacje, zapraszamy do współpracy. 

Uważasz, że powyższy artykuł był dla Ciebie pomocny? Jeżeli tak, zapraszamy Cię do innych wpisów na naszym blogu  oraz do naszej stałej rubryki z poradami eksperckimi w  Elle Decoration  , gdzie regularnie dzielimy się swoją wiedzą.