Łazienka przy sypialni

Domowa strefa wellness

Nasza klientka  pragnęła stworzyć w swoim domu strefę  wallnes. Prywatny azyl, w którym zregeneruje swoje siły.   Przestrzeń zaprojektowaną tak, że jej wystrój wprowadzi ją w dobrostan i pomoże osiągnąć stan równowagi w ciele i  na duchu. 

sypialnia dla kobiety pastelowa sypialnia piękna sypialnia

sypialnie kobieca sypialnia zlicowane drzwi architekt wnętrz Warszawa Jacek Tryc

Kobieca sypialnia z salonem kąpielowym

Świat ukryty za drzwiami szafy znamy dobrze z literatury . Nasza ostatnia realizacja też jest trochę bajkowa. Na 50 m² zaaranżowana została kobieca sypialnia z komfortowym salonem kąpielowym. Wejście do łazienki jest nieco tajemnicze i nieoczywiste,  ukryte w szeregu drzwi do szafy.

łazienka przy sypialni meble na wymiar

Strefa intymna 

Salon kąpielowy  w tej realizacji, to takie miejsce, gdzie możesz uciec przed światem i pieścić zmysły, czytać książkę w wannie, słuchać muzyki, śpiewać głośno pod prysznicem, pobyć ze sobą, zebrać myśli. Miejsce, w którym nikt nie zakłóci Ci błogiej chwili relaksu. 

salon kąpielowy wanna wolnostojąca aranżacja wnętrz Warszawa Jacek Tryc

Łazienka do zadań specjalnych  

Łazienka jest przestronna i komfortowa. Znajduje się w niej zarówno wolnostojąca wanna jak i duża kabina prysznicowa z siedziskiem. W każdej kobiecej łazience ważnym elementem jest toaletka.  Dlatego w projekcie tej łazienki  uwzględniliśmy wszystko to, co jest niezbędne do perfekcyjnego makijażu: naturalne światło dzienne, dobre oświetlenie – lustro z lampą i komfortowa pufa. 

salon kąpielowy kobieca łazienka toaletka

Strefa kobiety świadomej 

Połączeniem pudrowego różu z szarą, betonową ścianą zrównoważyliśmy klimat pomieszczenia. Takie zestawienie oddaje jego charakter. Jest to łazienka dla kobiety świadomej, która ceni luksus i zna swoją wartość.

salon kąpielowy kobieca łazienka

Łazienka przy sypialni 

Jeżeli myślisz o takim rozwiązaniu w swoim domu, szukasz eleganckiego i komfortowego projektu osobistej łazienki przy sypialni, zapraszamy Cię do naszego portfolio znajdziesz tam niebanalne rozwiązania: 

Nasza pracownia oferuje projekty i realizacje pod klucz. Jeżeli podobają Ci nasze aranżacje, zapraszamy do współpracy.