Łazienka na poddaszu

Nasi klienci coraz częściej pragną, aby łazienka była nie tylko pomieszczeniem sanitarnym, ale pełniła również funkcję relaksacyjną. Ma być przestrzenią, która swoją aranżacją pozytywnie wpłynie na dobrostan mieszkańców.  Pozwoli się odprężyć, wyciszyć, rozpieścić zmysły. Doskonałym miejscem na takie domowe spa może być poddasze. Łazienka na poddaszu ma szansę stać się funkcjonalnym i wygodnym salonem kąpielowym, ale też pięknym i designerskim pomieszczeniem w Twoim domu.

Projekt

Jeżeli chcesz stworzyć swoje domowe spa na strychu lub poddaszu warto zaplanować to już na wczesnym etapie projektu wnętrz, aby odpowiednio rozmieścić instalację i wentylację. Łazienka usytuowana w takim miejscu może wymagać specjalnego podejścia, ale jednocześnie jest miejscem, które zachęca do niestandardowych rozwiązań projektowych. Skosy, zakamarki, okna połaciowe wymagają kreatywnego podejścia do tematu. Wanna znajdująca się pod oknem w dachu pozwala na kąpiel z widokiem na chmury w dzień lub gwiazdy i księżyc po zmroku.

 

Światło dzienne

Jeżeli układ pomieszczenia daje możliwość, aby zorganizować toaletkę w świetle dziennym, wykorzystajmy to. Każda kobieta będzie zachwycona takim rozwiązaniem. Wizażystki są zgodne, że to najlepsze rozwiązanie, by zrobić perfekcyjny makijaż.

 

Rozpieszczamy się

Współczesna technologia jest tak zaawansowana, że pozwala na innowacyjne rozwiązania w łazience. Zarówno w mieszkaniu wielorodzinnym, jak i domku, a także w starej kamienicy możemy stworzyć sobie salon kąpielowy, a nawet domowe spa. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć prysznic zintegrowany z generatorem pary. Dzięki czemu, nasi klienci mieszkający w bloku na warszawskim Mokotowie, mają swoja prywatną łaźnię.

 

Spytaj architekta

Łazienka na poddaszu wymaga specjalnych umiejętności aranżacyjnych, ale daje też duże możliwości. Doświadczony architekt wnętrz jest w stanie znaleźć takie rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania dotyczące relaksacyjnej funkcji łazienki na poddaszu lub strychu i pomoże Ci wykreować tam prywatną strefę wellness.

Jeżeli planujesz aranżację łazienki na poddaszu, mamy w tym doświadczenie i lubimy takie wyzwania.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mailowy:  info@tryc.pl

Na zakończenie proponujemy zobaczyć więcej zdjęć z prezentowanych w tym poście: 

Mieszkanie dla melomanów

Apartament w Sopocie